Adrian Skoczylas - Medialne Show (2013)

Adrian Skoczylas - Medialne Show (2013)

adras44

1 tydzień
5 Wyświetleń
Udostępnij Report
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Zaloguj
0 1
Kategoria:
Opis:
Jeszcze do niedawna obowiązywała zasada: „Prezydent odzwierciedla dominującego ducha Narodu, zaś Premier -- kierunek drogi rozwoju". Po 10 kwietnia 2010 roku ta zasada straciła swoją ważność -- odkąd do naszego życia, nagle i bezpardonowo, wdarła się -- CZWARTA WŁADZA, wszechpotężne MEDIA.

Dlatego dziś -- mimo iż my, Polacy jesteśmy inteligentnym narodem -- mamy na scenie mało inteligentnych „ojców narodu" -- za to gorliwych egzekutorów ducha Starego Czasu, hołdujących Trzem Władcom Materializmu (Pieniądz--Władza--Zniewolenie).

Większość Polaków nie ma dostępu do internetu, nie czyta gazet (wielu na to nie stać), dlatego świadomość i światopogląd tych osób nadal kształtują media, głownie telewizja.
Nowy prezydent obiecał wyborcom internet w każdym domu. Pusta obietnica (jak wszystkie pozostałe) -- to bowiem nie należy do jego kompetencji. Skoro jednak podpisał się pod tym i premier, to można się spodziewać, że zanim internet trafi do wszystkich polskich domów, najpierw zostanie solidnie ocenzurowany. Rząd podejmował już takie próby.
Musisz się zalogować, aby móc komentować pliki wideo

Komentarze:

Komentarz
Następny Autoodtwarzanie